Sunday, 22.05.2022, 03:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Щоденник | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Total online: 4
Guests: 4
Users: 0
КЗ "Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів"

День 1 . Сьогодні учасники Вербківського мовного табору зустрічали свого волонтера із Єгипту Hassan Zakzouk. 

Світлина від Анастасії Лупыр. Світлина від Анастасії Лупыр.

Всі учні з цікавістю і хвилюванням готувалися до зустрічі.Плакати з вітаннями, святковий концерт, традиційний український каравай і, звичайно ж, наші козаки.

Світлина від Наталії Пазіної. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

Після урочистої лінійки відкриття табору була цікава подорож "Merry Traine" від України до Англії. На станціях (Painte, Mime, Music and Dance, Poems, Puzzles) на подорожуючих чекали цікаві, веселі завдання, які дітям допомагав виконувати Хасан.

Після обіду табористи були захоплені спілкуванням з волонтером.Вони не поспішали додому, а намагалися більше дізнатися про Хасана.

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. .Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

Завтра буде новий день, нові враження. 

День 2. Другий день у літньому мовному таборі був насиченим, змістовним та цікавим.
Діти відпрацювали мовну тему «Що таке здоров’я. Здоровий спосіб життя».
Створюючи та презентуючи кінцевий продукт з теми (комікси, постери, творче завдання у формі міні – проекту «Пропагування здорового способу життя» тощо), учні розвивають усі чотири мовленнєві вміння (говоріння, читання, слухання та письмо), відпрацьовуючи при цьому вивчений матеріал та вивчаючи нові граматичні структури та лексичні одиниці так само, як вони вивчали та вивчають рідну мову, – через досвід. Учні використовують мову як інструмент та мають можливість відчути, наскільки вона корисна та гнучка. В ході тренінгу діти вивчили нові руханки Smoking aerobics, веселі фізкультхвилинки «Go banana», «Baby Shark».
Також учні спробували ряд нових англомовних настільних ігор та ігор з картками з теми «Здорове харчування», та створили власні ігри, які одразу ж були апробовані іншими учасниками.
З великою цікавістю діти слухали розповідь нашого друга – волонтера Hassan Zukzouk про визначні місця своєї країни Єгипет, звичаї та традиції, а також про його улюблені місця та світ його захоплень.
Наприкінці табірного дня всі діти поділилися своїми враженнями та емоціями, відображаючи відповідно на стенді «Your impressions».

 

Отображается файл "20170614_133533.jpg"Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.  Світлина від Тетяни Ваховської.Світлина від Тетяни Ваховської.  Отображается файл "20170614_132051.jpg"  Отображается файл "20170614_131759.jpg"    

День 3. Сьогодні був день сповнений позитивними і радісними емоціями літа. Наша волонтер Хасан зробив день у таборі особливим. Рухливі мовні ігри від Хасана – це справжнє задоволення, саме так треба вчити англійську мову влітку на свіжому повітрі, багато рухатись, запам’ятовувати слова і фрази та навчати своїх друзів протягом літа, тому що навчився сам.
Після рухливих ігор та сніданку, учні мовного табору провели флешмоб, а потім працювали над мовною темою «Здорове харчування. Збалансована дієта. Вітаміни.». В ході роботи в парах вони виконали практичні вправи на складання сбалансованого меню, розгадували кросворди, проводили руханки з м’ячем, під час яких закріплювали знання з теми, а також розвивали мислення, увагу, кмітливість.
Цікавим виявилося творче завдання «Фруктова веселка» та реклама від груп: «Спробуйте щодня їсти «веселку» з фруктів і овочів, і чим яскравіше виглядатимуть ваші страви, тим краще. Барвисті, глибоко кольорові фрукти і овочі мають високу концентрацію вітамінів, мінералів і антиоксидантів!» 
А наостанок - мистецький конкурс «Фруктова фантазія», найбільшим задоволенням якого була колективна насолода власноруч приготованими стравами. В ході конкурсу звучала авторська мелодія нашого волонтера Хасана.
Емоції переповнювали всіх: дітей, вчителів, волонтера Хасана, всіх спостерігаючих за роботою табору!!!

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.  Світлина від Тетяни Ваховської.  Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.   Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

День 4. Канікули — це завжди зарядка новою енергією, настроєм, придбанням нових сил, час для виховання та самовиховання, саморозвитку.
Ось непомітно завершився перший тиждень нашого мовного табору, в ході якого дітям було представлено інший, відмінний від шкільного, стиль викладання, де акцент ставився на практичній частині та знаннях, які можна застосувати пізніше і в інших областях. Саме через таку діяльність діти істотно розширили свій кругозір і дізналися багато нового.
Діяльність мовного табору була спрямована на формування в учнів навичок здорового способу життя. Адже, як кажуть англійці словами Шекспіра, «Health is above wealth» (Здоров`я - дорожче від золота).
І сьогодні це був підсумковий день з теми «Здоровий спосіб життя. Здорове харчування.»
Першою винагородою для нас (дорослих) стало щире бажання дітей спілкуватися англійською мовою та їх активна участь у всіх запропонованих видах діяльності. 
Спортивні здібності діти показали на щоденній ранковій зарядці, а також у різноманітних естафетах та змаганнях, які з радістю готував для них наш волонтер Хасан.
Уміння критично мислити і вести дискусію наші вихованці розвивали у грі-вікторині, коли учні відповідали на нелегкі запитання («Що першим із овочів і фруктів було вирощено в космосі?», «Помідор – це овоч чи фрукт з точки зору різних наук?»), а також під час гри «Вірю – не вірю», коли треба було аргументувати свою відповідь («Чи вірите, що одне дерево яблуні може дати до 200 плодів?» і т.д.)
Яким цікавим видався конкурс між групами «Гарячий стілець» на якому сидів гравець від команди, що повинен був відгадати продукт по опису, котрий описували, використавши лише прикметники.
Акторську майстерність діти проявили під час інсценізації казок англійською мовою, атрибути та костюми до яких треба було виготовити за 15 хвилин. Розігрування ролей допомагало дітям розвивати мовні компетенції, уяву, креативність та непомітно долати мовний бар’єр.
Свою винахідливість, швидкість, спритність діти демонстрували у ході рухливої розважальної гри «Відшукай зубочистку», коли членам команди треба було, знайшовши предмет, привернути увагу капітана мовою тварини, назву якої мала команда. Із знайдених зубочисток необхідно скласти речення. Перемога повинна дістатись команді, в реченні якої найбільше слів.
Всі форми роботи протягом тижня були покликані допомогти дітям, яких не обмежували програмові вимоги та критерії оцінювання, непомітно подолати мовний бар’єр, удосконалити мовні навички і, найголовніше, отримати мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови. 
А на завершення дня учні знайомили нашого Хасана із традиційними українськими стравами та разом готували улюблені варенички. В ході частування кожен намагався відшукати свій власноруч зліплений вареник.
Цей тиждень мовного табору дав можливість дітям весело провести час разом із друзями, вчителями англійської мови та нашим всіма улюбленим волонтером Хасаном, також розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому, та показав дітям, що вивчення англійської мови - це легко і просто!

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. 

День 5. Ось воно, прийшло – літо! Пора яскравого сонця, свіжого вітру, зеленої трави, літніх квітів, перших свіжих овочів-фруктів, ягід, апетитного шашличка, чудових теплих вихідних! Все розташовує до зустрічі теплій компанії друзів. 
Справді теплою компанією друзів став мовний табір. Діти стали єдиним цілим, коли бажають проводити разом і вихідні. Одним з найяскравіших вражень у пам’яті дітей залишиться зустріч з нашим волонтером із Єгипту Хасаном, який перебуває у нашому таборі зовсім короткий проміжок часу, але запам’ятається всім нам своєю безпосередністю та відкритістю до спілкування назавжди. 
То ж діти разом з представниками батьківської громадськості вирішили запросити гостя у вихідні на пікнік, показати краєвиди нашого села, погратися, досхочу повеселитися під відкритим небом та подихати свіжим повітрям!
Чудові ігри, смачненький шашличок, пісні, сміх – це заряд енергії та незабутні враження.
Несподіваною приємною хвилинкою пікніка було вітання Мураховця Юрія Вікторовича із Днем батька (до речі англійською мовою ), коли діти висловили йому свою любов і подяку за підтримку та чудово організований відпочинок. 
А ще діти запропонували Хасану покататися на нашому українському «квадроциклі».
Головне, що усім було комфортно і весело, а зустріч неодмінно залишить після себе тільки приємні спогади!

Світлина від Тетяни Ваховської.   Світлина від Тетяни Ваховської.Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.Світлина від Тетяни Ваховської.

Новий тиждень табору продовжився роботою над проектом, важливим елементом якого є надання учням можливості спілкуватися англійською під час роботи.
Понеділок - День творчості, в ході якого діти проявили свій мистецький хист. Учні з великим задоволенням взяли участь у постановці англійською мовою відомих українських казок. Молодші школярі готували атрибути до вистави, а старші – готували ролі. Окрім того, це завдання продемонструвало учням одну із можливостей популяризації української народної творчості.
В цей день розкрилися таланти різного роду: вокал, декламування віршів англійською мовою, гра на фортепіано. Затамувавши подих, учні з цікавістю слухали пісню у виконанні нашого гостя Хасана. А потім всіх запросили на караоке пісень англійською мовою. Ідея караоке так захопила учнів, що вони залюбки співали пісні популярних виконавців.
Чудовим виявився конкурс для команд, коли учні по черзі показували мімікою та жестами, щойно прослухану пісню на англійській мові.
Дуже сподобались нестандартні динамічні перерви, які не вимагали серйозних інтелектуальних зусиль, але дозволяли дітям вивільнити зайву енергію.
У вільні хвилинки діти мали нагоду поспілкуватися з Хасаном, захоплено обмінювалися інформацією про нашу рідну країну та про Єгипет, його культуру, мову і традиції. Виконуючи завдання проекту, наші вихованці разом з гостем тренувалися в написанні слів, малювали, танцювали, робили зарядку, відповідали на питання та співали.
Непомітно день збіг до кінця. Але залишати табір так нехотілося…

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

Нові можливості роботи у проекті табору відкрив - зелений туризм. Це повернення до першоджерел. Краса сільських пейзажів, близькість річок, озер, лісів, пагорбів, малозмінені людиною ландшафти без заподіяння шкоди навколишньому середовищу зміцнюють духовно, і фізично. Це одна з переваг сьогоднішнього дня, коли учні мали змогу познайомитися з природними та історико-культурними пам'ятками території с.Кочережки Вербківської територіальної громади.
Завданнями походу були:
спортивні - підвищити рівень загальної та спеціальної фізичної підготовленості, оволодіти та вдосконалити техніко-тактичні навички подолання схилів, спусків та підйомів;
освітні - закріпити знання з краєзнавства, природознавства, ознайомитися з новим для учасників маршрутом, ознайомитися з пам’ятками природи та архітектури; здійснити екскурсійну програму;
естетичні - сформувати здатності насолоджуватися, розуміти красу в її різноманітних проявах:
виховні - формування почуття колективізму, підпорядкування особистісних інтересів суспільним; виховання витривалості і морально-вольових якостей людини;
рекреаційні - забезпечувати змістовне дозвілля.
дослідницькі - оцінити ефективність впливу засобів туризму на показники функціонального стану серцево - судинної системи (за значеннями частоти серцевих скорочень).
Захоплюючою була розповідь нашого провідника – керівника гуртків екологічного напрямку Центру позашкільної освіти Тишкевича Володимира Терентійовича. Які краєвиди відкривалися нашому погляду!!! Скільки дізнались нових легенд рідного краю, побачили безліч лікарських трав, які використовують в народній медицині, а також смакували джерельною водою.
Не дивлячись на таку форму організації дня табору, діти вдосконалювали користування мовою міжнародного спілкування.
Втомлені, але задоволені й щасливі поверталися до табору.

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

Вдалим, емоційним і цікавим видався сьогоднішній день - Пошук скарбів.
Обидва загони табору отримали карту захованого скарбу. Вони проходили шлях до скарбу по зупинках,на кожній з яких виконували творчі завдання з зашифрованим наступним місцем призначення.
Творчі завдання були індивідуальними та колективними; кожне виконання команда підтримувала оплесками, мотивуючими коментарями, емоційними вигуками. А знайдений скарб радував шукачів солодощами.
А потім продовжували роботу над завершальним етапом проекту.
Учні виступали у ролі журналістів (columnists), які пишуть відповіді для колонки здорового способу життя. Кожна група створювала постер, на якому написано лист від читача з проблемою та поради щодо вирішення цієї проблеми.
Учні працювали у групах. Вони провели опитування в міні – групі, обирали одну проблему, що стосується нездорового способу життя і яка часто трапляється у їхніх однолітків, та складали лист від читача газети, де вказували: 
Скільки років цьому вигаданому персонажу, його ім'я і в якому він навчається класі 
Суть проблеми 
Його звички / спосіб життя 
Прохання про допомогу 
Потім учні складали відповідь експерта газети, де вони вказували: 
Що не гаразд зі способом життя читача, який поскаржився до газети 
Що йому слід робити 
Чого йому слід уникати 
В ході групової роботи учні розповідали одне одному, чи правильно вони харчуються, на їхню думку, чи здоровий у них спосіб життя. Всі відповіді узагальнювалися і потім лідер групи представляв результати своєї групи.
Динаміки до роботи додало організоване змагання між групами учнів. Кожен із учасників отримав по дві картки зі словами “Yes” на одній і “No” на іншій. Відповідаючи на запитання учні піднімали відповідні картки. У кінці вікторини визначили команду-переможця. 
Залишився один день роботи і проект буде завершено. Різні форми роботи сприяли засвоєнню учнями важливої теми «Здоровий спосіб життя». Скільки матеріалу діти підібрали для захисту своїх проектів. З нетерпінням чекаємо на нього!

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.  

Передостанній день роботи табору….
Завершення роботи над проектом. В цей день діти повторили отримані знання протягом зміни. В ході ігрових вправ діти показали збагачений лексичний запас за цей короткий час, а також продемонстрували свої граматичні навички. Розглядали сюжетні малюнки із різними звичками підлітків, аналізували їх та ділили на групи «Корисні. Шкідливі». Під час рухливої гри «Літачок» відпрацювали навички ставити запитання один одному та давати повні аргументовані відповіді.
Також в цей день учні у групах готуватися до презентації проекту, відпрацьовуючи необхідні фрази. Кожна вікова група готувала свій презентаційний матеріал: Старші учні створили аудіопрезентацію щодо здорового харчування, а також презентації у PowerPoint та у форматі Prezi. Така форма проектної роботи є більш динамічною, яскравішою, оскільки учні змогли використати фото, аудіо, відеофайли та виявити свою креативність за допомою використання сучаних технологій. Під час захисту діти коротко розповідали про зміст та унікальність, а також своє ставлення до проекту також відповідали на запитання аудиторії щодо змісту проекту. 
А ще в цей день до табору завітали журналісти 11 каналу з Софією Богуцькою, яких цікавило, як саме діти навчаються англійській мові разом з волонтером спортсменом та майбутнім програмістом із Єгипту Хасаном.

Світлина від Тетяни Ваховської.  Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.  

Табірна зміна закінчилася!!!
23 червня відбулося урочисте закриття літнього мовного табору. Протягом двох тижнів діти мали змогу відпочиваючи навчатися та навчаючись відпочивати. 
Оскільки цьогорічний табір є учасником програми Go camp, то діти мали змогу брати участь у захоплюючих проектах пов’язаних зі спортом та здоровим способом життя. Діти спілкувалися англійською мовою. Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила дітям гарно відпочити, отримати багато позитивних емоцій і при цьому підвищити мовні навички.
Останні хвилини табору добігають до фінішу. Урочиста мить табірної зміни - вручення Сертифікатів та записничків від нашого волонтера із побажаннями. Почуття радості й легкого смутку… Очікувані завдання табору виконані. Переглянули відеоролик "Звіт про табір», автор якого Хасан.
Висловлено глибоку вдячність вчителям за вмілу організацію роботи табору, батькам за допомогу та підтримку, а також спонсорам. З теплими словами вдячності зверталися всі до нашого гостя Хасана. Висловлювали йому свою любов, а також вручили йому сертифікат найкращого волонтера. Нас, дорослих, переповнювали почуття гордості за дітей. Звучали гімни України та Єгипту, пісні українською та англійською мовами. Діти разом з Хасаном виконали хвилюючу пісню про друзів, про можливі тяжкі хвилини в житті та допомогу друзів. 
І ось мить прощання... Хасан, запалюючи свічку, побажав дітям вивчати англійську мову, товаришувати, ставити перед собою цілі та вміти їх досягати, також запросив дітей до Єгипту. Діти, запалюючи вогник від вогню Хасана, говорили йому теплі слова та побажання, не стримуючи сліз. Також передали листа єгипетським школярам, пропонуючи дружбу. З теплотою в серці дарували йому українські сувеніри, вишиванку та український прапор. 
За цей короткий час полюбили його всі, демонструючи повагу, любов, щедрість, гостинність нашого українського народу.

Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської. Світлина від Тетяни Ваховської.

 

Copyright MyCorp © 2022