Sunday, 22.05.2022, 04:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Проект "Енергоефективна школа" | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
КЗ "Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів"


 ЗАПУ
СК ПРОЕКТУ
"ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА
     ШКОЛА"
Мета  та завдання проекту: 

Виховання енергетично та екологічно обізнаної особистості, відповідального і свідомого майбутнього споживача енергоресурсів.

Вироблення в учнів розуміння того, що енергія  є   цінним ресурсом,  товаром, за який потрібно платити.

 Сприяння усвідомленню  дітьми необхідності заощадження енергоресурсів для збереження клімату та життя на Землі.Про  Україну, друже, дбай,

Ресурси марно не втрачай –

Тепло та світло, воду, газ.

 Давай, приєднуйся до нас!!!

                              

Бережливість виховується змалку         
 Над розв’язанням проблем економії енергоресурсів давно вже працюють учені всього світу.  Першими ластівками у цьому плані стали енергоощадні лампи. А сьогодні світ говорить про енергозберігаючі технології, які будуть захищати електроприлади від перенапруги, знищувати шкідливі електромагнітні коливання, сприятимуть збереженню електропроводки. А головне – усе це разом допоможе вберегти життя людей і, що теж важливо,  зекономити електроенергію.
 У якій сім`ї не мріють про це? Вербківська ЗШ І – ІІІ ступенів також сім`я і не маленька. Нас - 415 учнів і 68 педагогічних та технічних працівників школи.         
 Мабуть, тому вона, згідно Програми соціального партнерства ДТЕК, вирішила взяти участь у  Проекті «Енергоефективні школи», який буде запущено в дію 24 жовтня 2013 року.         Школа візьме участь у міжшкільному конкурсі проектних технологій, бо мета його – формування бережливого та економного ставлення до енергоресурсів шляхом залучення учнів до конкретної діяльності зі зменшення споживання електроенергії та  покращення умов теплового комфорту у приміщеннях школи.   З таким  рішенням були ознайомлені на спецнараді всі педагогічні та технічні працівники школи.Це рішення було підтримане всіма класними колективами.   Учні були ознайомлені з етапами конкурсу. Особливо їх зацікавили очікувані результати Проекту, а саме:- залучення до роботи по енергозбереженню не лише школярів, але і їх батьків, родичів, адже вони можуть долучатися до вимірювань енергоспоживання у своїх будинках, обговорювати результати, шукати оптимальні шляхи економії тепла і води;-  покращення знань в учнів та дорослих щодо ключових питань енергозбереження, бо спільно будуть обговорювати питання, як зберегти тепло у квартирі, як краще утеплити вікна і двері. Діти відчують свою значущість у цій добрій справі – збереженні народного добра. І в дітей, і в дорослих поступово сформується енергоощадна модель поведінки – вони не зможуть пройти мимо невідомо для кого ввімкненої  лампочки чи крана, з якого протікає вода.У школі визначений пілотний клас, 8-А, завданням якого буде самому долучитися до Проекту, а потім організувати роботу інших класних колективів.Програма « Енергоефективні школи» переважно зосереджена на проблемах теплопостачання і теплозбереження і появилася вона не випадково - життя продиктувало її. Тому, мабуть, і реалізацію її привнесло у навчально – виховний процес шкіл, бо її вихованці згодом стануть дорослими і бережливими громадянами країни. Концепція цього Проекту саме  це й передбачає: підвищення рівня поінформованості щодо шляхів енергозбереження; отримання досвіду та вмінь з реалізації практичних дій, що спрямовані на енергозбереження та зменшення впливу на довкілля; формування звичок енергоощадної поведінки; економія тепла та електроенергії в школі та вдома.Цілком зрозуміло, що успіх у цій добрій справі залежатиме від  зацікавленості цією роботою великої шкільної сім`ї від участі батьків та підтримки енергопостачального підприємства, яке шляхом проведення для учнів екскурсій, занять, надання фактичного матеріалу зможе переконати всіх у необхідності берегти народне надбання.І не зайвим буде надання можливості учням упроваджувати розроблені ними проектні пропозиції з підвищення енергоефективності.Упевнені, що участь школи у даному Проекті допоможе виховувати бережливих майбутніх працівників, господарів країни.Запрошуємо всіх небайдужих до проблем енерго та теплозбереження відвідати урочистий запуск Проекту «Енергоефективні школи», який відбудеться 24 жовтня 2013 року о 14:00 у Вербківській ЗШ І – ІІІ ступенів.
 Ваховська Тетяна Олексіївна,заступник директора з виховної роботи  Вербківської ЗШ І – ІІІ ступенів

Copyright MyCorp © 2022