природничо-математичного циклу


Завдання методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу на 2014-2015н.р. 

1. Визначити одним з найважливіших пріоритетних напрямків в роботі шкільного МО- створення умов для розвитку творчих здібностей вчителя та учня. 
2. Удосконалювати систему методичної роботи в школі і на основі аналітично-прогностичної роботи, впроваджувати інтерактивні методики та методики моніторингових досліджень якості знань та вмінь учнів. 
3. Вдосконалити стратегію впровадження "школи педагогічної майстерності", спрямованої на розвиток творчості учня, а також на підвищення якості знань з фізики, астрономії, математики,хімії, біології, та інш. предметів циклу.
 4. Розвивати інтереси учнів до нуково-дослідницької та експериментальної роботи.
 5. Стимулювати створення умов для вчителів природничо-математичного циклу з метою впровадження в процес навчання нових інформаційних технологій.
 6. Вдосконалення засобів формування основ інформаційної культури школярів. 
 7. Забезпечення індивідуально-консультативного підходу до кожного вчителя.
 8. На основі аналізу результатів моніторингових досліджень та ЗНО спрямувати роботу кожного вчителя на розвиток інтелектуальних та комунікативних якостей учнів, підвищення їх розвитку і саморозвитку здатностей до самонавчаня
.

 

Тематика засідань

 Основні питання  
 І засідання ВЕРЕСЕНЬ Ефективність роботи ШМО вчителів природничого- метематичного циклу в 2014-2015 н.р. та затвердження плану роботи на 2014-15 н.р. Особливості роботи шкільного об'єднання над провідною методичною темою області Обмін думками з теми : "Впровадження профілізації в сільській школі ". Опрацювання нармативних документів Міністерства освіти та науки, обласного управління освіти та райвно. Підготвка та проведення предметних шкільних олімпіад.  
 II засідання ЛИСТОПАД Семінар-практикум : " Комп'ютерні технології на сучасному уроці". Круглий стіл на тему : " Методичне обєднання -найбільш мобільна форма підвищення професійної майстерності вчителя" Підготовка та участь в районних шкільних олімпіадах Підготовка до участі в конкурсах : Геліантус", "Кенгуру"," Левеня ","Бобер". Організація роботи вчителів по вивченню ІКТ і тестування ІКТ.  
Ш засідання СІЧЕНЬ Робота проблемної лабораторії за темою : "Організація повторення та підготовки до ЗНО та ПДА". Особливості роботи вчителів природничо-математичного циклу в II семестрі 2014-2015н.р.. Про наслідки моніторингових зрізів за підсумками І семестру. Обговорення результатів районних олімпіад. 
БЕРЕЗЕНЬ Впровадження в життя державного стандарту освіти. Вивчення інструктивних матеріалів для проведення підсумкової державної атестації"!. "Педагогічна скарбниця". (Творчий звіт членів ШМО по роботі над методичною проблемою) Підготовка відгуків про роботу вчителів, які атестуються Творчі звіти вчителів які атестуються. 
КВІТЕНЬ Робоча нарада членів ШМО з питань підготовки та проведення державної підсумкової атестації. Затвердження матеріалів до ДПА. Вивчення нормативних документів про закінчення навчального року. Організація повторення і систематизація знань учнів.

 Тема самоосвіти вчителя  
  1.   Охріменко Л.І.          Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики 
  2.   Кукуруза М. В.          Взаємозв'язок теорії з практикою в процесі вивчення математики 
  3.   Калініченко С.Г.       Розвиток творчої особистості засобами ІКТ   
  4.   Явтушенко Л. В.      Креативна освіта для розвитку самостійного і творчого мислення учнів 
  5.   Пазіна Н.В.               Використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Медіа освіта.  
  6.   Бондаренко Т.В.       Розвиток пізнавального інтересу до експериментальної роботи на уроках географії 
  7.   Нестеренко Л.М.     Активізація розумової діяльності на уроках фізики за допомогою ІКТ 
  8.   Колісник Н.М.         Розвиток пізнавального інтересу до експериментальної роботи на уроках хімії та в позаурочний час.   


 ПЛАН РОБОТИ М/О


Звіт методичного об'єднання вчителів природничо-математичних наук 

 

Категорії розділу
Новини з шкільного життя [1]
Новини з класних колективів
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Друзі сайту