Вівторок, 28.09.2021, 01:48
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів"

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Підсумки участі учнівських колективів у шкільних та районних конкурсах у І семестрі 2014-2015 н. р.

 

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ 2012-2013 Н.Р.

 

Майбутнє за молодими

2011-2012 навчальний рік

Знання – велика сила. Так було, так є і так буде завжди..

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, людини ефективної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення в складних обставинах. Чим вищий рівень знань людини, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце у світі. Тому проблема оволодіння знаннями стає чи не найголовнішою. «Чим більше знаєш, тим більше можеш», - говорили древні філософи. Життя кожної людини починається з народження, а формування особистості – з навчання.Аристотель повчав: «Учням, щоб досягти успіхів, треба наздоганяти тих, хто попереду, і не чекати тих, хто позаду».І хоча коріння навчання гірке, зате плід його солодкий.Дійсно, знання даються нелегко. Освіта – це скарб, а праця – ключ до нього. Чого тільки не осягнуто людиною, чого тільки не вивершено людством! А за всім стоїть праця, важка праця. Але заради чого? Щоб жити, жити у повному розумінні цього слова.

Це розуміє значна частина учнів Вербківської ЗШ І – ІІІ ступенів. Вони впевнені, що гартуватися треба у праці й терпінні, що для людини немає нічого недосяжного, що від них залежить здоров’я суспільства. Саме йому, суспільству, вони мусять віддати необхідні сили, щоб воно було здоровим, жило щасливим і повноцінним життям.

Це ті, кращі з кращих, що вже знають, що слід ходити не тим шляхом, яким ходять, а яким потрібно йти.

Ось імена їх – призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Герасименко Сергій – 11-А клас – математика і фізика – І місце; хімія, географія – ІІ місце; біологія ІІІ місце;

Буковська Валерія – 11-А клас – основи інформатики – І місце

Литвинчук Олександра – 11-А клас – інформаційні технології – І місце

Мураховець Євгенія – 11 –А клас – економіка - І місце

Дрига Маргарита  - 9 - А клас – географія – І місце; правознавство – ІІ місце

Вітів Дмитрій – 10 – Б – біологія, географія – ІІ місце

Синиця Анастасія – 11 – Б – психологія – ІІ місце

Романець Олександр – 8 – А – українська мова – ІІ місце

Герасименко Руслан – 9 – Б – хімія – ІІ місце

Герасименко Вадим – 8 – Б – географія – ІІ місце

Гудзенко Олександр – 9 – А – трудове навчання – ІІ місце

Єгорочкіна Марія – 10 – А – фізика – ІІІ місце

Бєлов Денис – 8 – А – математика – ІІІ місце

       

ІХ районний фестиваль творчо обдарованої молоді "Весняна квітка". В номінації "Художнє читання " переможцем став учень 8-а класу Заболоцький Денис ( нагороджено Дипломом і Подякою).В номінації "Вокальні  міні гурти" кращим став дует Дендеберя Максим та Мураховець Євгенія( учні 11 класу)

Районні змагання "Старти надій"- команда учнів 7 класів виборола І місце. Команда буде захищати честь району на обласних змаганнях.

Склад команди:Якименко Світлана(капітан команди),Реут Альона, Харін Юра, Бельмас Влад, Бузоверя Альона, Волошина Юля, Дорохова Анна, Литвиненко Денис, Овчаров Ярослав, Осадчий Денис.

  Обласний тур Всеукраїнського конкурсу вікторини"Знавець Олімпійського спорту" -учень 8-б класу Герасименко Вадим виборов почесне ІІ місце із 34 уч асників. Вадима нагороджено грамотою і цінним подарунком.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови  "Гринвіч"- участь взяли 10 учнів 3-8 класів. Золотий сертифікат учасника отримала Приходько Анастасія (3-б клас), Ткаченко Ліза 9 3-б клас), Гармашова Альона(4 клас). Срібний сертифікат отримала Рилова Анастасія (3-б клас), бронзовий- Колісніченко Олександра ( 3-б клас)
 

                                                                 
2010-2011 РІВНЯЙСЯ НА КРАЩИХ!

 

І МІСЦЕ В РАЙОННИХ ЗМАГАННЯХ НА ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ (ДИПЛОМ ВІДДІЛУ ОСВІТИ СІЧЕНЬ 2011 Р.)

І МІСЦЕ У ФІНАЛІ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ ТА ЮНАКІВ.

ІІ МІСЦЕ – СЕРЕД ЮНАКІВ (ГРАМОТИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ 2011 Р.)          

ІІІ МІСЦЕ В ОЛІМПІАДІ 2011 РОКУ СЕРЕД УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ (ГРАМОТА ГУОН ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ )

ВАСИЛЬЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ТА ВИШНЯКОВА ОЛЕНА ІІІ МІСЦЕ В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ В ОЛІМПІАДІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

ІІ МІСЦЕ В РАЙОННИХ ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

(ГРАМОТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВІД 23.03.2011 Р. №130)

ІІІ МІСЦЕ У ФІНАЛІ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ НА КУБОК "ШКІРЯНИЙ МЯЧ ”

(ГРАМОТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВІД 23.03.2011 Р. №129)

ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ.

 

Досягнення юннатів:

Екологічна агітбригада "ПРОЛІСОК” виборола І місце у районному етапі конкурсі та нагороджена грамотою ГУОН Дніпропетровської облдержадміністрації за участь у зональному турі обласного фестивалю дитячої екологічної творчості "Юннатівські мрії, любов'ю зігріті, добром проростають, щоб щастя творити”.(Керівник Калініченко С.Г.)

• Грамотою головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації за високий рівень роботи в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Мій рідний край – моя земля” (напрямок "сільське господарство”) нагороджено ученицю 8-А класу Губу Юлію юннатку ЕНЦ (наказ ГУОН від 19.11.2010 № 956).

Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді нагородив подякою ученицю 8-А класу Губу Юлію за активну участь в обласних змаганнях юннатів "Знаю, вмію, дію”, секція "Овочівництво” (наказ ГУОН від 21.04.2011 р. № 315/0/212-11 та путівкою в екологічний табір на узбережжі Чорного моря.

 

Творчі досягнення учнів

РАЙОННИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ "СВІТ ДИТЯЧОЇ МРІЇ”

ІІ МІСЦЕ - СТЕПАНОВА ЮЛІЯ (К/к Савченко В.І.)

РАЙОННИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ "БЕЗПЕКА ТА МИР В УКРАЇНІ” НОМІНАЦІЯ "ГРАФІКА”

І МІСЦЕ – ПРИЩЕПНА ДАРЯ (К/к Герасименко С.В.)

РАЙОННИЙ КОНКУРС "МИТТЄВОСТІ СІМЕЙНОГО ЩАСТЯ”

ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ – ГАРМАШОВА АЛЬОНА (к/к Васильченко Л.В.)

Школа має ІІ МІСЦЕ У РАЙОННОМУ ЕТАПІ КОНКУРСІ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ "МОЄ ПРИДНІПРОВЯ”

ДИПЛОМАНТАМИ РАЙОННОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ "ВОКАЛЬНО-ХОРОВЕ МИСТЕЦТВО” В СЕРЕДНІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ СТАВ В/А "ДОМІСОЛЬКИ”, У СТАРШІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ – ХОЛОДЕНКО ЄВГЕН;(керівник Драбинка Ю.Є.)

В НОМІНАЦІЇ "ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА” – САЧОК КСЕНІЯ;

В НОМІНАЦІЇ "ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ” – ВДОВЕНКО СНІЖАНА (К/к Савченко В.І.)

РАЙОННИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ

"РЯТУВАЛЬНИК – ПРОФЕСІЯ ГЕРОЇЧНА”

ІІ МІСЦЕ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ ВІД 6 ДО 11 РОКІВ В НОМІНАЦІЇ "ЛІТЕРАТУРА” Пивоварова Світлана (К/к Калініченко Є.М.)

І МІСЦЕ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ ВІД 11 ДО 17 РОКІВ В НОМІНАЦІЇ "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО” Жмайло Валентина (К/к Нестеренко Л.М.)

РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”:

ІІІ МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ "ВИТИНАНКА” Пивоварова Вікторія (керівник Головіна Л.О.)

РАЙОННИЙ КОНКУРС "ЗНАВЦІ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ”

І МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ "ЛІТЕРАТУРНІ ТВОРИ” У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 12 РОКІВ ТА СТАРШЕ 16 РОКІВ Пивоварова Світлана (К/к Калініченко Є.М.), Горянська Ольга, Вишнякова Олена (Вчитель укр..мови Петриченко Н.І.), Кунак Наталія (Вчитель укр..мови Циганок Л.О.)

І МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ " МАЛЮНКИ” У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ 10-14 РОКІВ ТА 14 І СТАРШЕ (Бабіч Іван, Ярмола Валерія – к/к Колісник Н.М., Мураховець О.М.)

29 учнів 4,6,8,9,10 класів стали призерами Всеукраїнського інтерактивного конкурсу "КОЛОСОК”

СЕРТИФІКАТ "ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК” ОТРИМАЛИ 11 УЧНІВ,

"СРІБНИЙ КОЛОСОК”- 14 УЧНІВ(учителі Нестеренко Л.М., Калініченко С.Г.)

7 учнів брали участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності "БОБЕР – 2010”

3 учні мають у цьому конкурсі "добрий” результат.(Учитель інформатики Пазіна Н.В.)

Вхід на сайт
Хамаринка тегів
Роз’яснення щодо видачі документів які закінчили 9-й клас школи Iсторичнi аспекти соцiалiзацii... Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських уч Хай ростуть верби і відганяють усе ЕСТАФЕТА ПАМ'ЯТІ парламент «Шкільної країни» «Ми проти насильства» День Європи в Україні Зустріч випускників минулих років Випуск 2015 1 Вересня 1 вереня Конкурс сімейної творчості «Співоча Як ми провели новорічні і різдвяні Єдиний урок патріотизтизму НОВИНИ ЗНО Всеукраїнська акція Хвиля безпечног Шкільний сайт Афганістан – душі кривава рана 12 «SOS – історична пам’ятка нашого се Відбірковий тур Міжнародного турнір Фотовиставка «День- 2015» Героям Небесної сотні присвячуєть Підсумки участі День української писемності та мови Про що розповів сімейний альбом? Тиждень безпеки Використання ІКТ у школі Обласний конкурс учнівських проекті Зимова мозаїка акція Про пожежну безпеку «Інтерактивна школа творчого вчител АНКЕТУВАННЯ З МЕДІАКУЛЬТУРИ Конкурс воєнної пісні присвяченої 71-ій річниці Перемоги Меморіалу Слави 9 травня останній дзвоник Випускний вечір Країна дитинства- країна чудес! Олімпійський день у пришкільному та Підсумки виховної роботи у 2015-201 Зі святом Першого дзвоника! ТИЖДЕНЬ ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ Агітбригади ЮІР КОНКУРС ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ КОНКУРС ФОТО ТА ВІДЕО Вітання для вчителів школи Вітаємо Науково – практичний семінар День миру і партизанської слави Місячник “Увага! Діти на дорозі” Увага! Конкурс! Флешмоб День української писемності Тиждень знань з пожежної безпеки Інтелектуальний турнір «Що? Де? Кол Міжнародні освітні конкурси «Олімпі Правові стандарти в сфері захисту п Свято осені для учнів 1-4 класі 2016 рік - рік англійської мови в У Тиждень пам’яті Наші досягнення День захисту прав людини. Приєднуйся до нас! 11 Зустріч випускників Ваховська Т.О. Агітбригада Пульс 01 Проект Енергоефективна школа Енергетика України та проблеми енер Збереження електроенергії Економ патруль тр Конкурси та ігри 200 річчя Т.Г.Шевченко 0. виховний захід Шевченко в серці кож екскурсія на Придніпровську ТЕС Класні години Зустрічі 011 dfasd пр конкурс День захисту дітей конкурс букетів День учителя-2014 Конкурси Вшанування померлих Голодомор Вербківські вечорниці Використання ІКТ на уроках хоробрі серця
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2021